Szromnik jak Manuel Neuer! Fenomenalna interwencja bramkarza Śląska [WIDEO]

Derbowy mecz 13. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin a Śląskiem Wrocław zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Zwycięstwo „Miedziowym” w doliczonym czasie gry zapewnił rezerwowy, Kamil Kruk. 20-latek pojawił się na boisku w 92. minucie, a gola strzelił dwie minuty później.

Prawdziwą perełką tego spotkania była interwencja bramkarza Śląska Wrocław, Michała Szromnika. 27-letni zawodnik popisał się niesamowitą obroną, której nie powstydziłby się nawet Manuel Neuer. Zresztą, zobaczcie sami:

Warto odnotować, że Szromnik gra przez nieobecność Putnocky’ego, podstawowego bramkarza Wrocławian. To nie przeszkodziło mu zostać najlepszym bramkarzem ostatniej kolejki Ekstraklasy. W meczu z Rakowem popisał się kilkoma doskonałymi interwencjami i walnie przyczynił się do pozbawienia klubu z Częstochowy pozycji lidera.