Stanowski odsłania kolejne karty przed startem „Kanału Zero”! Opublikował obszerny zakulisowy materiał [WIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się debiut nowego projektu Krzysztofa Stanowskiego o nazwie „Kanał Zero”. Już 1 lutego najmłodsze „dziecko” dziennikarza oficjalnie przyjdzie na świat, a powoli odkrywane są pierwsze karty. Na kanale pojawił się dziś materiał, przedstawiający kulisy jego powstawania. 
Kilka dni temu Stanowski potwierdził grono osób, które będą z nim współpracować przy „Kanale Zero”. Wśród nich znalazł się między innymi raper Tede czy Andrzej Twarowski. Tak duże nazwiska zwiastują jedno – projekt ma mieć rozmach, co potwierdzają także wcześniejsze informacje o zawartych przez „Stana” współpracach.

Kulisy budowy projektu

Emocje rosną z dnia na dzień, tym bardziej że zbliżamy się do wielkiej inauguracji działania „Kanału Zero”. Nowy projekt Stanowskiego rozpoczyna nadawanie już 1 lutego, więc zaledwie za kilka dni. Dziennikarz wraz ze swoimi współpracownikami postanowili wyjść naprzeciw oczekującym i nagrać 35-minutowy materiał. Odsłania on kulisy powstawania całego projektu.

Już teraz zapowiada się, że „Kanał Zero” będzie wielkim sukcesem. Na kilka dni przed startem projektu zgromadził prawie 500 tysięcy subskrypcji.