Sławomir Peszko marnuje karnego w meczu okręgówki! [WIDEO]

Wieczysta Kraków pokonała Prądniczankę Kraków aż 7:0. Sławomir Peszko zapisał się jednak w pamięci widzów, ponieważ fatalnie przestrzelił rzut karny.

Do jedenastki podszedł w okolicach 13. minuty. Piłka po jego strzale minęła słupek, nie tak miało to wyglądać.

Były reprezentant polski nigdy wcześniej nie był wyznaczany do rzutu karnego. Nie zdobył w ten sposób żadnej bramki w oficjalnym meczu.

Jeszcze przed rzutem karnym Sławomira Peszki, Wieczysta już prowadziła po golu Krzysztofa Szewczyka. Były gracz FC Koln zanotował w tym spotkaniu jedno trafienie. Do siatki Prądniczanki Kraków strzelił dopiero w drugiej połowie.

35-latek w trzech meczach tego sezonu zdobył cztery bramki. Wcześniej dwa razy trafił przeciwko rezerwom Hutnika Kraków, a raz w starciu z Prokocimiem Kraków.