Selekcjoner wybrany? Łukasz Piszczek ma zostać asystentem!

Cezary Kulesza zakończył rozmowy z kandydatami na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski. Jerzy Chwałek z „Super Expressu” poinformował o wyborze prezesa PZPN. Asystentem nowego selekcjonera ma zostać Łukasz Piszczek.
W środę pracę z reprezentacją Polski oficjalnie zakończył Fernando Santos. Tym samym Cezary Kulesza został ponownie zmuszony do wyboru nowego selekcjonera drużyny narodowej. Wśród kandydatów najczęściej przewijają się nazwiska Michała Probierza i Marka Papszuna.
W czwartek Cezary Kulesza miał rozpocząć rozmowy z kandydatami na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski. W sobotni poranek poinformował z kolei, że rozmowy zostały już zakończone. Prezes dodał we wpisie na Twitterze, że teraz nadszedł czas na wybór selekcjonera.

O wyborze nowego selekcjonera reprezentacji Polski więcej informacji przekazał Jerzy Chwałek z „Super Expressu”. Zdaniem dziennikarza nowym trenerem drużyny narodowej ma zostać Marek Papszun! Za wyborem byłego szkoleniowca Rakowa Częstochowa ma przemawiać fakt, że jest on faworytem opinii publicznej.

W tekście Jerzego Chwałka pojawiła się również informacja odnośnie sztabu nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Asystentem Marka Papszuna miałby zostać Łukasz Piszczek! 38-latek był już wcześniej łączony z pracą w reprezentacji w tej roli przy okazji wyboru na selekcjonera Fernando Santosa. Wówczas jednak odmówił.
Michał Budzich