Rozłam w Realu Madryt! „Nie graj z nim, on gra przeciwko nam” [WIDEO]

W przerwie wczorajszego meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Borussią Moenchengladbach doszło do ciekawego zdarzenia. Przed wyjściem na murawę Karim Benzema powiedział Mendy’emu, by ten nie grał piłki do Viniciusa. Wideo z tego zajścia szybko obiegło internet.

Wczoraj Real Madryt po raz kolejny zaliczył wpadkę, remisując 2:2 z Borussią Moenchegladbach. Wynik dla Królewskich mógł być jeszcze gorszy, jednak Hiszpanie z rezultatu 0:2 zdołali doprowadzić do remisu. Bramkę na wagę jednego punktu zdobył w 94. minucie Casemiro.

Przed wyjściem na drugą połowę spotkania Karim Benzema udzielił Ferlandowi Mendy’emu wskazówki, by ten nie próbował grać z Viniciusem. Całość zarejestrowały kamery, a wideo szybko rozeszło się po internecie. Co dokładnie powiedział Karim?

– On robi, co chce. Bracie, nie graj z nim. Matko moja… On gra przeciwko nam.

Francuzi udzielili sobie pogawędkę w obecności samego Viniciusa, który stał 2/3 metry obok nich. Brazylijczyk nie zna francuskiego, więc z pewnością nie miał pojęcia, o czym dyskutują Benzema oraz Mendy. Koniec końców skrzydłowy Realu opuścił boisko w 70. minucie, a na murawie zastąpił go powracający po kontuzji Eden Hazard. Po tej zmianie Real zdobył dwie bramki i doprowadził do remisu.