Roy Keane uderzył w Kyle’a Walkera. „To idiota”

Były kapitan Manchesteru United, Roy Keane był ekspertem podczas niedzielnego hitu Premier League. Irlandczyk ocenił występ jednego z antybohaterów spotkania Manchester City – Liverpool.

Kyle Walker sprokurował rzut karny na początku kluczowego meczu w sezonie. Po faulu na Sadio Mane przyznano jedenastkę, którą na bramkę zamienił Mohamed Salah. Roy Keane powiedział w studiu Sky Sports ostre słowa na temat Anglika z Manchesteru City.

Mane grał na idiotę. Ludzie myślą, że Walker jest dobry, ale ja uważam inaczej. Ciągle popełnia błędy. Gra w reprezentacji, ma 30 lat, ale jest do bani – stwierdził były kapitan United.

Obserwuje Walkera od lat. Wiem, że ma skłonność do podejmowania idiotycznych decyzji. Niektóre z jego zachowań w ostatnich latach były szokujące. Słyszę od dawna, że jest w życiowej formie, ale nadal popełnia głupie błędy. On się nigdy nie nauczy – dodał Keane.

Kyle Walker dołączył do Manchesteru City w 2017 roku z Tottenhamu. Kwota jego transferu wynosiła około 50 milionów funtów. Spotkanie Obywateli z The Reds zakończyło się remisem 1:1.

fot. buzz.ie