Robert Lewandowski skomentował pytanie o Julię Żugaj. Tak zareagowała reszta kadry [WIDEO]

Na poniedziałkowej konferencji prasowej Robert Lewandowski został zapytany przez jednego z dziennikarzy o spotkanie z Julią Żugaj, znaną polską influencerką. Sytuacja odbiła się szerokim echem, wzbudzając sporo śmiechu wśród kibiców, ale również wśród zawodników. „Lewy” odniósł się do niej w najnowszym vlogu na kanale Łączy Nas Piłka. 
Reprezentacja Polski przebywa obecnie w Warszawie na zgrupowaniu. Kadra przygotowuje się do meczu barażowego z Estonią. Jeśli uda się przejść w czwartek najbliższych rywali, to kilka dni później zmierzymy się o awans z Finlandią lub Walią.

„Serio…?”

W poniedziałek odbyła się konferencja prasowa z udziałem Roberta Lewandowskiego i Michała Probierza, w związku ze startem zgrupowania. Kapitan „Biało-Czerwonych” usłyszał nietypowe pytanie od jednego z dziennikarzy. Chodziło o spotkanie z Julią Żugaj, znaną polską influencerką. Wówczas „Lewy” się tylko zaśmiał, a pytanie ominięto, ale odniósł się do niego w najnowszym vlogu na kanale Łączy Nas Piłka.
– To pytanie było poniżej pasa. Spotkałem się ostatnio z Żugaj, to taka influencerka, była w Barcelonie. Dziennikarz na konferencji zadaje mi pytanie, czy wpłynęło to na moją formę i czy jestem żugajką. Serio…? – mówił rozbawiony Lewandowski.

Co ciekawe, według Przemysława Langiera ze goal.pl, wspomniane pytanie miało pozytywnie wpłynąć na atmosferę w drużynie. Kadrowicze mają się podśmiechiwać z poniedziałkowej konferencji.

– Z tego, co słyszę, po poniedziałkowej konferencji temat żugajek wywołał całkiem sporą beczkę wśród kadrowiczów i generalnie stał się tematem przewodnim. I czego tu się spinać na jedno pytanie odbiegające od tej sztywnej pompki, gdy pytanie z kosmosu robi w drużynie atmosferę – napisał dziennikarz.