Robert Lewandowski nie chce grać z Ferranem Torresem? „Jest nim zmęczony”

Relacje Roberta Lewandowskiego z Ferranem Torresem nie należą do najlepszych. Tak przynajmniej wynika z relacji hiszpańskich dziennikarzy. Ich zdaniem Polak jest zmęczony grą swojego kolegi z zespołu.

Od tego sezonu Robert Lewandowski jest piłkarzem FC Barcelony. Polski napastnik szybko wkomponował się do zespołu Xaviego. Praktycznie z miejsca stał się kluczowym piłkarzem Blaugrany. Szacunek budzą statystyki 34-latka. Rozegrał on do tej pory w bordowo-granatowych barwach 24 mecze, w których strzelił 22 bramki i zanotował do tego 5 asyst.

Zdecydowanie gorzej w tym sezonie poczyna sobie Ferran Tores. W tym sezonie 22-latek nie może liczyć na pewne miejsce w podstawowym składzie Barcy. Nie ma się co dziwić Xaviemu, że nie stawia na Ferrana, gdyż nie radzi on sobie najlepiej. W 23 meczach tego sezonu zdobył 5 bramek i zanotował 1 asystę. Poza tym jego gra pozostawia wiele do życzenia.

Hiszpańskie media snują teorię o negatywnym nastawieniu do Ferrana Torresa innych piłkarzy Barcy. Jednym z nich ma być Robert Lewandowski. „El Nacional” pisze, że Polak jest zmęczony słabą grą Ferrana.

– Robert Lewandowski jest nim zmęczony i jego ciągłymi stratami piłek. Nie rozumieją się na boisku. Lewandowski poprosił Xaviego, by nie wychodził z Torresem w pierwszej „11” – pisze „El Nacional” cytowany przez „TVP Sport”.


źródło: tvp sport

Michał Budzich