Reprezentant Polski trafi do Liverpoolu? „Jednym z jego największych fanów jest Jurgen Klopp”

Sebastian Szymański jest ostatnio w znakomitej formie. Jeden z tureckich dziennikarzy przyznał, że jednym z największych fanów polskiego piłkarza jest Jurgen Klopp.

Przed startem sezonu 2023/2024 Sebastian Szymański zmienił klub. Po udanym zeszłorocznym wypożyczeniu do Feyenoordu polski pomocnik tego lata przeniósł się na stałe do Fenerbahce. Turecki klub zapłacił za transfer 9,75 miliona euro. Polak podpisał kontrakt do 2027 roku.

Sebastian Szymański znakomicie rozpoczął swoją przygodę w nowym klubie. Do tej pory rozegrał dla Fenerbahce 13 meczów. Strzelił w nich 7 bramek i zanotował 4 asysty. Zespół Polaka jest liderem ligi tureckiej.

Jak się okazuje, fanem talentu Sebastiana Szymańskiego jest sam Jurgen Klopp! Turecki dziennikarz, Murat Kosova, zdradził, że niemiecki trener jest jednym z największych fanów polskiego piłkarza.

– Jednym z największych fanów Szymańskiego na świecie jest obecnie Jürgen Klopp. Wiem jasno, że Klopp bardzo lubi Szymańskiego – przekazał Murat Kosova.

– Polak ma dopiero 24 lata. Na pewno jeszcze trafi do Premier League. Nie będzie się dało go utrzymać. Fenerbahce powinno oczekiwać za niego nawet 40 milionów euro. Mam nadzieję, że będzie grał przez długi czas w Fenerbahce, ale wątpię w to – dodał.


źródło: sport.pl,  Tek Yol FENER

Michał Budzich