Polska zagra w czerwcu 2 sparingi! Znamy naszych rywali

Reprezentacja Polski rozegra w czerwcu dwa mecze towarzyskie. Prezes PZPN poinformował dziś o tym, z kim przyjdzie nam się zmierzyć.
Nadchodzi marcowa przerwa reprezentacyjna. Podczas niej reprezentacja Polski weźmie udział w barażach. Będą one determinować to, czy Polacy zagrają latem na Mistrzostwach Europy w Niemczech. Półfinał baraży Polska-Estonia już 21 marca.

Na przełomie czerwca i lipca odbędą się Mistrzostwa Europy. Mecz otwarcia został zaplanowany na 14 czerwca. Zgrupowania reprezentacji rozpoczną się jednak nieco wcześniej. W pierwszej połowie czerwca mecze towarzyskie będą rozgrywać zarówno reprezentacje zakwalifikowane na EURO, jak i te którym ta sztuka się nie udała.
Nie wiadomo jeszcze, czy reprezentacja Polski zagra na Mistrzostwach Europy. Wiemy jednak, że w czerwcu Polacy rozegrają 2 mecze towarzyskie! 7 czerwca Biało-Czerwoni zagrają z Ukrainą. Trzy dni później nasi reprezentanci zmierzą się z Turcją. Oba mecze odbędą się w Polsce. Nie wiemy jednak jeszcze, na których obiektach. Ta informacja ma pojawić się w ciągu najbliższych kilkunastu dni, informuje Cezary Kulesza.

Michał Budzich