Piotr Zieliński mógł grać w hiszpańskim gigancie! Łukasz Wiśniowski zdradził szczegóły

W niedzielę Piotr Zieliński rozegrał fantastyczne zawody. 26-latek zdobył dwie bramki, a jego Napoli pokonało Cagliari 4-1. Łukasz Wiśniowski w programie Eleven Gol Live zdradził, że pomocnik reprezentacji Polski mógł zostać piłkarzem FC Barcelony.

Dublet Zielińskiego

Niedzielne spotkanie Piotr Zieliński może zaliczyć do udanych. Polak zdobył aż dwie bramki, a Azzurri pokonali Cagliari 4-1. Włoskie media nie mogły nachwalić się 26-latka, a nawet sam Gennaro Gattuso nie szczędził słów pochwały.

To zawodnik tańczący z piłką, potrafi robić niesamowite rzeczy. To zawodnik kompletny, który ma wszystko, by stać się naprawdę wielkim piłkarzemW meczu z Cagliari zagrał jako pół-napastnik, bo robi to dobrze – powiedział szkoleniowiec Napoli

Zieliński w FC Barcelonie?

Piotr Zieliński dołączył do Napoli w lipcu 2016 roku. W między czasie pojawiły się plotki, jakoby pomocnik miał dołączyć do drużyny Liverpoolu, lecz ostatecznie do tego nie doszło. W niedzielę Łukasz Wiśniowski na antenie Eleven Sports zdradził, że w przeszłości pojawił się również temat FC Barcelony.

Był taki moment, gdy wydawało się, że Piotr będzie mógł trafić do Barcelony. Było tego blisko pod koniec 2019 roku. Nie wszyscy chcą w to wierzyć, ale tak rzeczywiście było. To był moment, gdy Zieliński nie miał podpisanego nowego kontraktu z Napoli, a Barcelona szukała rozwiązań. Moim zdaniem taki środek pola Frenkie de Jong – Piotr Zieliński – Pedri sprawiłby, że piłeczka by się cieszyła – przyznał dziennikarz

Ostatecznie Piotr Zieliński zdecydował, że zostanie na dłużej w Neapolu. 26-letni pomocnik podpisał wówczas kontrakt obowiązujący do czerwca 2024 roku.

Kacper Polaczyk