Patryk Klimala marnuje dwie fantastyczne okazje. Sam nie mógł w to uwierzyć [WIDEO]

W 6. kolejce szkockiej Premiership, Celtic pokonał u siebie Motherwell (3:0). Patryk Klimala zagrał w tym spotkaniu 45 minut, Polak zmarnował dwie doskonałe okazje.

Klimala w niedzielę zaliczył czwarty występ w tym sezonie ligi szkockiej. Napastnik wszedł na boisku na początku drugiej połowy i zagrał do końca. Polak nie wykorzystał dobrze tego czasu.

Mecz zakończył bez gola, jednak zapisał się w pamięci kibiców z innych powodów. Podczas pobytu na murawie Klimala zmarnował dwie dogodne okazje do strzelenia bramki. Spotkanie zakończył bez gola.

Na początku zepsuł doskonałą szansę po tym, jak ze skrzydła dograł mu jeden z partnerów. Potem nie wykorzystał akcji sam na sam. W pierwszej sytuacji Polak nie trafił na pustą bramkę z bliskiej odległości, a w drugiej strzelił prosto w bramkarza.

W bieżącym sezonie Klimala nie wystąpił ani razu od pierwszej minuty. Łącznie zagrał w 5 spotkaniach Celticu. W jednym z nich (5:1 z Hamilton Academical FC) strzelił bramkę. Zdarzyło się to w pierwszej kolejce.