Odkrycie Michała Probierza trafi do La Liga?! Hitowe informacje nt. Jakuba Piotrowskiego

Bułgarskie media podają świetnie wieści w sprawie Jakuba Piotrowskiego. Polakiem ma interesować się Villarreal. Co więcej, sprawa ma być na tyle poważna, że pomocnik został już wyceniony przez Łudogorec. 
Ostatnie tygodnie minęły pod znakiem Jakuba Piotrowskiego. 26-latek jest kluczowym piłkarzem bułgarskiego Łudogorca Razgrad, a dodatkowo powoli pewne miejsce zaczyna sobie wywalczać również w reprezentacji Polski. Świetnie zaprezentował się w niej w barażach o Euro 2024 i niewykluczone, że zamuruje sobie pozycję w środku pola na dłuższy czas.

Wielki transfer?

Od jakiegoś czasu pojawiały się także informacje, że Piotrowski mógłby odejść z Bułgarii do klubu z Chin, Japonii, Turcji czy USA. Brakowało jednak wtedy konkretów. Teraz natomiast zdaje się, że coś jest na rzeczy.

Bułgarskie media informują, że na ostatnich meczach Łudogorca i reprezentacji Polski obecni byli wysłannicy Villarrealu. Ich celem była właśnie obserwacja Piotrowskiego. Co ciekawe, poza hiszpańskim klubem podobny zabieg miała zastosować turecka Galatasaray.
Łudogorec jest świadomy, że długo może swojego kluczowego zawodnika nie utrzymać. W związku z tym dokonano już wyceny 26-latka, która wyniosła 10 mln euro. Tyle może wpaść do kasy bułgarskiego klubu latem, bo właśnie wtedy Piotrowski mógłby zmienić barwy.

Jeśli za dokładnie taką kwotę Polak odszedłby z klubu, to stałby się drugim najdrożej sprzedanym przez Łudogorca zawodnikiem. Za zaledwie milion euro więcej, rok temu sprzedano Igora Thiago do Clube Brugge.

Dodaj komentarz