Nowe informacje ws. Karima Benzemy. To dlatego wyjechał z Arabii Saudyjskiej

Transfer Karima Benzemy do Al-Ittihad ogłaszano jako wielki hit. Jak na razie jednak Francuz nie spełnia oczekiwań i kompletnie rozczarowuje. W ostatnich dniach głośno było o nagłym zniknięciu zawodnika z Arabii Saudyjskiej. Powody były bliżej nieznane, ale teraz tłumaczą je „Marca” oraz „Foot Mercato”.




W ostatnich dniach Benzema był regularnie krytykowany za swoje występy w Al-Ittihad. Doświadczonego napastnika nie oszczędzali fani i dziennikarze, co odbiło się na… nagłym zniknięciu Francuza. Zaginął o nim zupełnie ślad, a jego konto na Instagramie zostało zdezaktywowane. To tylko nasiliło spekulacje na jego temat.

Wyjazd kontrolowany?

Nowe informacje przedstawiła teraz „Marca”. Hiszpańscy dziennikarze twierdzą, że Benzema konsultował swój wyjazd z władzami Al-Ittihad, a te z kolei wyraziły na to zgodę. Powodem wyjazdu miały być problemy zdrowotne zawodnika. Benzema miał się zmagać bólem stopy. Poza Arabią Saudyjską miał się zająć zdrowiem i wrócić do klubu po zakończeniu kuracji.




Kolejne wieści przekazuje także „Foot Mercato”, według którego wykluczony jest transfer napastnika. Zmiany klubu nie należy się spodziewać ani teraz, ani przyszłego lata. Benzemie ma zależeć na odbudowaniu swojego wizerunku w Al-Ittihad.