Nowe doniesienia o przyszłości Mariusza Rumaka w Lechu Poznań. „Decyzja należy do trenera”

Dawid Dobrasz przekazał nowe informacje w sprawie przyszłości Mariusza Rumaka w Lechu Poznań. Według dziennikarza portalu „Meczyki.pl” szkoleniowiec utrzyma posadę do spotkania z ŁKS-em.

 

Nowe doniesienia

Lech Poznań przed rundą wiosenną zwolnił Johna van den Broma. Miejsce holenderskiego szkoleniowca zajął Mariusz Rumak, który miał pełnić funkcję trenera do końca sezonu.

Przeciętne wyniki poddały jednak w wątpliwość taki obrót spraw. Dawid Dobrasz z portalu „Meczyki.pl” przekazał nowe informacje dotyczące przyszłości szkoleniowca Kolejorza. Według dziennikarza Rumak utrzyma posadę do najbliższego spotkania z ŁKS-em Łódź.

 

– W poniedziałek doszło do spotkania Piotra Rutkowskiego z działem komunikacji klubu. Według informacji Meczyki.pl Mariusz Rumak zostaje na stanowisku i ma przygotować zespół do niedzielnego spotkania z ŁKS Łódź. Decyzja należy do trenera, czy sam będzie chciał prowadzić dalej Lecha Poznań – czytamy w artykule.

Dobrasz poinformował również, że doniesienia o dymisji Rumaka były nieprawdziwe. W Poznaniu nie podjęto żadnych decyzji co do przyszłości trenera. Klub nie ma bowiem zamiaru zwalniać trenera na tym etapie.

Piłkarze Lecha rozpoczną przygotowania do meczu z ŁKS-em od wtorku. Według portalu „Meczyki.pl” Mariusz Rumak dalej ma chęć na prowadzenie zespołu.

Źródło: Meczyki.pl

Dodaj komentarz