Niesamowita przemiana sylwetki Fernando Torresa. Hiszpan zaproszony na galę WWE?

Przed kilkoma dniami internet obiegły zdjęcia Fernando Torresa, na których widać ogromną ewolucję sylwetki Hiszpana. Nowy wygląd 36-latka zadziwił na tyle, że zaczęto spekulować o jego możliwym występie w WWE podczas gali Royal Rumble.

Fernando Torres wystąpi w WWE?

Royal Rumble jest jednym z najgłośniejszych wydarzeń serwowanych przez WWE w trakcie roku. Każdego stycznia (bo wtedy z reguły odbywa się ta gala) dochodzi do wielu niespodziewanych powrotów byłych wrestlerów, a często udział w tym show biorą osoby spoza świata wrestlingu. Oficjalne konto na twitterze „WWE on BT Sport” (odpowiada ono za emisję WWE w Wielkiej Brytanii) dodało fotografię Hiszpana z podpisem „El Nino wygląda, jakby był gotowy na Royal Rumble”. Zwykłe nawiązanie do ostatnich zdjęć 36-latka, czy może jest coś na rzeczy?

Udany start przygody trenerskiej

Nie wiadomo jednak, czy Fernando rozpatrzy możliwość wystąpienia w WWE, gdyż w ostatnich miesiącach zajął się trenowaniem młodych piłkarzy Atletico. We wrześniu ubiegłego roku Torres dołączył do sztabu szkoleniowego Atletico Madryt w jednym z zespołów juniorów. Jak ostatnio podawała „Marca”, młodzi adepci futbolu byli zachwyceni metodami treningowymi byłego piłkarza Rojiblancos. Nie umknęło to zarządowi Atletico, który przesunął Torresa na stanowisko pierwszego trenera w zespole B.

Wiese i Rooney w WWE

Warto przypomnieć, że przed kilkoma laty blisko WWE był Tim Wiese. Niemiec po zakończeniu kariery piłkarskiej rozpoczął pracę nad swoją sylwetką i nawet odbył jedną walkę na gali WWE, jednak na tym jego przygoda z wrestlingiem się skończyła. W 2015 roku na gali WWE Raw w Wielkiej Brytanii udział wziął… Wayne Rooney! Anglik co prawda nie brał czynnego udziału w walce, jednak wideo z Anglikiem szybko obiegło internet.

źródło: The Sun

Michał Budzich