Nie ma chętnych na Cristiano Ronaldo. „Nie można mieć pewności, że odejdzie”

Cristiano Ronaldo nie może spełnić swoich piłkarskich ambicji w Juventusie. Według doniesień mediów agent Portugalczyka, Jorge Mendes miał mu szukać nowego klubu. Okazuje się jednak, że nie ma zainteresowanych na doświadczonego atakującego.

Fatalny sezon 2020/2021

Juventus jest jednym z największych rozczarowań w bieżącym sezonie w Europie. Stara Dama nie zdobędzie Scudetto. Turyńczycy odpadli również z walki o Ligę Mistrzów po dwumeczu z portugalskim FC Porto.

Zdenerwowanie Portugalczyka

Według mediów Cristiano Ronaldo chciałby zmienić otoczenie. Frustracja byłego piłkarza Realu Madryt narastała z każdym tygodniem. Spekulacje nasiliły się po meczu z Genuą, kiedy „CR7” rzucił koszulką po tym, jak nie strzelił gola w tym spotkaniu.

Nie ma zainteresowanych na Ronaldo

Tuttosport.com donosi, iż Jorge Mendes zaczął poszukiwać klubu dla swojego klienta. Niestety dla Ronaldo, na rynku nie znalazł dla niego klubu. W pandemicznym okresie żadna drużyna nie może sobie pozwolić na duże wydatki.

„Można odnieść wrażenie, że Ronaldo nie wzbudził wielkiego zainteresowania. Nie można tego przyjmować za pewnik, że odejdzie. Ronaldo zawsze wykazywał wielką niecierpliwość na boisku, gdy mecze nie szły po jego myśli. Krótko mówiąc, obecny nastrój nie zawsze wpływa na jego wybory” – piszą włoscy dziennikarze.

Imponujący bilans

Cristiano Ronaldo dołączył do Juventusu latem 2018 roku. Od tego czasu w barwach Starej Damy zanotował 126 występów, w których zdobył 97 bramek i dopisał 22 asysty.

Źródło: Tuttosport.com, WP Sportowe Fakty