Nani naprawdę mógł grać w Ekstraklasie. Lukas Podolski potwierdza: „Może temat wróci”

W zeszłym roku pojawiały się pierwsze informacje odnośnie możliwego transferu Naniego do Górnika Zabrze. We wczorajszym Hejt Parku na Kanale Sportowym Lukas Podolski potwierdził te rewelacje. Temat sprowadzenia Portugalczyka na Śląsk był poważny. 
Jako pierwszy rok temu o chęci sprowadzenia Naniego do Ekstraklasy wypowiedział się Tomasz Włodarczyk. Redaktor naczelny meczyki.pl twierdził wówczas, że Górnik Zabrze rozpoczął wstępne rozmowy z zawodnikiem. Przy całej operacji uczestniczyć miał również Filipe Nascimento, przyjaciel Naniego i zawodnik zabrzan.

„Może temat wróci”

Ostatecznie z transferu nic nie wyszło. Teraz powrócił jednak do tematu Lukas Podolski, który w programie Hejt Park na Kanale Sportowym został zapytany przez Mateusza Borka o transfer, którego żałuje, że nie udało się sfinalizować. Niemiec zdecydowanie wskazał właśnie Naniego, potwierdzając jednocześnie, że plotki o rozmowach z Portugalczykiem rok temu były prawdziwe.

– Nani. Tak, ten Nani. Był temat rok temu. Poszedł wtedy do Adany w Turcji. Może ten temat wróci – przyznał Podolski. 
@superbetpl

Lukas Podolski o temacie Naniego 🇵🇹 w Górniku! #piłkanożna

♬ original sound – Geoment

Warto tutaj zaznaczyć, że 38-latek jest ważny dla Górnika nie tylko na murawie. Aktywnie bierze także udział w pozyskiwaniu nowych piłkarzy. Uczestniczył między innymi w staraniach o Lawrence’a Ennaliego, który obecnie należy do filarów zabrzan.

Dodaj komentarz