Nadchodzą powołania na marcowe zgrupowanie. Jest potwierdzony powrót jednego reprezentanta

Wielkimi krokami zbliża się marcowa przerwa reprezentacyjna. W przyszłym tygodniu poznamy powołania do reprezentacji Polski. Jeden z kadrowiczów ujawnił, że znalazł się na szerokiej liście powołanych.

Pod koniec tego miesiąca reprezentacja Polski rozegra baraże o awans na Mistrzostwa Europy 2024. W półfinale baraży Polacy zagrają u siebie z Estonią. W przypadku wygranej w finale Biało-Czerwoni zagrają na wyjeździe ze zwycięzcą meczu Walia-Finlandia.

1 marca minął termin zgłoszenia powołań dla piłkarzy na najbliższą przerwę reprezentacyjną. Szeroka lista powołanych nie została jednak podana do opinii publicznej. Oficjalna, wąska kadra reprezentacji Polski zostanie ogłoszona w przyszłym tygodniu. PZPN potwierdził, że nastąpi to 14 marca.

Póki co nie mamy pewności, którzy konkretni piłkarze znaleźli się na szerokiej liście powołanych. Możemy się jednak domyślać, kto się tam znajduje. Poza jednym wyjątkiem. W tej sprawie wygadał się dziś Paweł Dawidowicz. Na łamach „Meczyków” przyznał, że otrzymał informację o swojej obecności na szerokiej liście powołanych na marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Nie jest to jednak tożsame z tym, że Dawidowicz pojawi się na oficjalnej liście powołanych. Ma on jednak bardzo duże szanse, by tam się faktycznie znaleźć.


źródło: meczyki

Michał Budzich