Mocna deklaracja Krzysztofa Stanowskiego. Dziennikarz wystartuje w wyborach na prezydenta!

Krzysztof Stanowski wygłosił mocne oświadczenie. Dziennikarz poinformował, że zamierza wystartować w wyborach na prezydenta!
W piątkowy wieczór na „Kanale Zero” pojawił się wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą. Rozmowę przeprowadzili Krzysztof Stanowski i Robert Mazurek. Nagranie trwa blisko półtorej godziny. W szczytowym momencie youtube’owej premiery materiał oglądało ponad 150 tysięcy widzów.
Pod koniec wywiadu z prezydentem Krzysztof Stanowski zszokował wielu widzów swoim ogłoszeniem. Dziennikarz zapowiedział, że wystartuje w wyborach prezydenckich! Nie zapowiedział on jednak, które wybory ma on na myśli. Możemy się domyślić, że chodzi o te najbliższe, które odbędą się w 2025 roku.

– Panie prezydencie, jakby nie jest tajemnicą dla moich widzów, że mam pewne plany. Mianowicie chciałbym zobaczyć, jak wygląda kampania prezydencka od środka – rozpoczął Krzysztof Stanowski.

– Mam zamiar nagrywać na ten temat różnego rodzaju vlogi, chciałbym, żeby kamera za mną podążała, chciałbym zobaczyć, jak to jest być kandydatem na prezydenta, a nie da się tego zrobić inaczej, niż startując w wyborach na prezydenta. W związku z czym zamierzam to zrobić – zapowiedział Stanowski.Michał Budzich