Michał Probierz szykuje sensacyjne zmiany w składzie! Selekcjoner zaskoczy w meczu z Czechami?

W piątek reprezentacja Polski zagra ostatni mecz w ramach eliminacji mistrzostwa Europy. Na ten moment trudno przewidzieć skład, jaki pośle do boju z Czechami Michał Probierz. Według portalu sport.pl selekcjoner szykuje jednak duże zmiany.
Pierwsze zgrupowanie Probierza skończyło się zwycięstwem z Wyspami Owczymi (2-0) oraz remisem z Mołdawią (1-1). W obu spotkaniach w defensywie oglądaliśmy trójkę: Kiwior-Peda-Kędziora. Ten ostatni prezentował się jednak dużo gorzej od młodszych kolegów.
Powrót

Peda i Kiwior w większości zostali pozytywnie ocenieni po obu meczach. Na najbliższe spotkanie z Czechami wyjść ma jednak tylko jeden z nich, mimo ponownego szykowania przez selekcjonera ustawienia z trójką defensorów. Tym razem do składu ma natomiast wrócić Jan Bednarek.
Piłkarza Southampton zabrakło na ostatnim zgrupowaniu, ale powoli odzyskuje dobrą formę. Niezłymi ocenami zbieranymi w klubie zapracował sobie na powrót do reprezentacji. Sport.pl podaje, że teraz wróci do podstawowego składu.
Co ciekawe, trzecim stoperem ma zostać Paweł Bochniewicz. Obrońca Heerenveen ma otrzymać olbrzymią szansę i zagrać z Czechami od samego początku. Warto zaznaczyć, że będzie to dopiero jego trzeci mecz w narodowych barwach. Wcześniej wystąpił jeszcze za kadencji Jerzego Brzęczka w 2020 roku.