Mbappe w ogniu krytyki. Kibice zarzucają mu lekceważenie obowiązków i… nadwagę

Mecz z FC Barceloną (2-3) w ćwierćfinale Ligi Mistrzów nie należał do najlepszych w wykonaniu Kyliana Mbappe. Francuz zawiódł kibiców swojego zespołu, a ci wzięli go teraz pod lupę. Wysnuli dość daleko idące wnioski na podstawie jednego zdjęcia. 
Mbappe był w meczu z Barceloną cieniem samego siebie. Mimo licznych zapowiedzi, lider PSG grał bardzo statycznie, na tyle, że nie oddał nawet celnego strzału na bramkę Blaugrany. Mało tego, zaliczył łącznie aż 13 strat, czym zapracował sobie na ogrom krytyki w mediach i wśród kibiców.

Zapuszczony?

W jego kontekście nie mówi się jednak tylko o występie, ale i o jego fizyczności. Internet obiegło zdjęcie Francuza tuż po ostatnim gwizdku, gdy odkrył brzuch i skrył twarz w koszulce. Kibice głośno stwierdzili, że Mbappe się… zapuścił.

– Mbappe należy do osób, których twarz rzuca się w oczy. Jest ostra i prosta, kiedy ma idealną wagę, a trochę pulchna, gdy pojawią się dodatkowe kilogramy – pisał jeden z kibiców.
Kibice szybko wysnuli prosty wniosek. Mbappe ma już brakować motywacji do gry w PSG i całą swoją uwagę skupia na Realu Madryt, do którego ma odejść po sezonie.

Dodaj komentarz