Lektor „Chłopaków z Baraków” podłożył głos pod Cezarego Kuleszę. „Siedzicie tak, kurde faja bez niczego?” [WIDEO]

 

Rafał Walentowicz wystąpi w quizie na antenie Weszło TV. Legendarny lektor „Chłopaków z Baraków” podłożył głos pod Cezarego Kuleszę mówiącego o alkoholu na spotkaniach.

 

Lektor podłożył głos pod Kuleszę

 

Cezary Kulesza we wrześniu 2023 roku udzielił wywiadu Piotrowi Salakowi z RMF FM. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wypowiedział się wówczas na temat obecności alkoholu podczas wyjazdów z kadrą. Szef federacji nie widział problemu w tym, że ludzie piją trunki podczas rozmów z gośćmi.

 

– Jadą sponsorzy, jadą ich zaproszeni goście, jesteśmy my. Siadamy, kolacja jest o 19-20. Z boku stoi wino, wódka, szampan czy piwo – kto sobie, ile życzy. Ja sobie nie wyobrażam, że pana zaproszę czy ktoś pana zaprosi i co? Siedzicie tak bez niczego? Reprezentacja jest w innym hotelu, my jesteśmy w innym hotelu. Jak my nie zrobimy kolacji, to ci ludzie sami pójdą i sobie zrobią kolację. Nie uważałbym, że to jest takie bardzo złe. Nikt nikogo nie zmusza do picia alkoholu – mówił.

Paweł Paczul z portalu „Weszło” zaprosił do quizu legendarnego lektora z serialu „Chłopaki z Baraków”. Rafał Walentowicz podłożył swój głos pod wypowiedź szefa polskiej federacji.

 

– Zgrzeszyłbym, gdybym nie poprosił go o podłożenie głosu pod Cezarego Kuleszę. Więc poprosiłem – napisał na Twitterze Paweł Paczul.

Źródło: Twitter