Legia szykuje wielką niespodziankę z okazji mistrzostwa! Czegoś takiego jeszcze nie było

Nie przy Kolumnie Zygmunta, a na warszawskich Bulwarach nad Wisłą – taki plan na świętowanie kolejnego Mistrzostwa Polski ma Legia Warszawa. Wojskowi w sobotę staną przed kolejną szansą wygrania Ekstraklasy na kilka kolejek przed końcem sezonu.

Warszawska Starówka jest miejscem, gdzie kibice i piłkarze Legii najchętniej świętują wszystkie tytuły. To pod Kolumnę Zygmunta w ostatnich latach Wojskowi docierali odkrytym piętrowym autobusem. Nieco inaczej było 2 lata temu, kiedy to Legioniści dotarli z Poznania na Starówkę dopiero na drugi dzień. Za to w 2013 roku podopieczni  Jana Urbana świętowali odzyskanie tytułu na pobliskiej Agrykoli, jednak wcześniej byli pod Kolumną Zygmunta.

W tym roku wszystko zapowiada inaczej. Portale legia.net oraz legionisci.com poinformowały, że klub szykuje dla kibiców specjalną niespodziankę. Celebracja mistrzostwa zaplanowana jest na nadwiślańskich Bulwarach. Podopieczni Vukovicia  mają w planach świętować zdobycie mistrzostwa na statku, który przepłynie po rzece.

Żeby tak się stało, Legia musi spełnić tylko jeden warunek: zremisować w sobotę z Cracovią.

Kacper Polaczyk