Atletico mierzyło się w sobotę z Sevillą. Podopieczni Diego Simeone pokonali ekipę z Andaluzji (1:0). Podczas spotkania doszło jednak do kuriozalnej sytuacji.

Wyrzucony chwilę po wejściu

Ekipa prowadzona przez Diego Simeone prowadziła z Sevillą 1:0, kiedy na boisko wszedł Caglar Söyüncü. Turecki piłkarz miał pomóc madryckiej drużynie w utrzymaniu korzystnego wyniku. Pech chciał, że niedługo po wejściu sędzia pokazał mu czerwoną kartkę.

Nowe informacje ws. poszukiwań trenera Lecha Poznań. Kolejne rynki pod lupą [CZYTAJ]

Były piłkarz Leicester City zagrał we wspomnianym meczu tylko cztery minuty. Wszystko przez ostry faul od tyłu na Ocamposie. Los Colchoneros musieli więc ponad 20 minut grać w mniejszej liczbie zawodników.

Atletico Madryt ostatecznie pokonało Sevillę 1:0

Źródło: Twitter

4 komentarze do “Kompletnie nieudany występ piłkarza Atletico. Sędzia wyrzucił go po czterech minutach [WIDEO]”

Możliwość komentowania została wyłączona.