Kolejny piłkarz zawalczy na Clout MMA! Zawalczy z Dominikiem Pudzianowskim

Na Clout MMA zawalczy dwóch piłkarzy. Po Tomaszu Hajcie przyszła pora na zawodnika, który jeszcze niedawno grał w Ekstraklasie.

Już w sobotę odbędzie się pierwsza gala spod szyldu Clout MMA. W oktagonie zobaczymy dobrze znanego kibicom piłki nożnej Tomasza Hajtę. Jego rywalem będzie były reprezentant Polski w siatkówce. Mowa o Zbigniewie Bartmanie.

Jednym z pojedynków sobotniej gali miało być starcie Dominika Pudzianowskiego z Pawłem Bombą. Ostatecznie do tego starcia nie dojdzie. Głównym powodem, dla którego ta walka nie dojdzie do skutku, jest niedyspozycyjność Bomby. Tym samym Pudzianowski został bez rywala. Dzień przed galą włodarze federacji, ze Sławomirem Peszką na czele, znaleźli rywala dla Dominika Pudzianowskiego.

Przeciwnikiem Dominika Pudzianowskiego na jutrzejszej gali będzie Błażej Augustyn! 35-letni piłkarz przyjął tę walkę dzień przed galą. Augustyn został zaprezentowany publiczności podczas ceremonii ważenia.

Błażej Augustyn jest obecnie piłkarzem występującego w lidze okręgowej WKS Wierzbice. Wcześniej grał w takich klubach jak m.in. Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Ascoli, Catania, czy Bolton. Występował również w młodzieżowych reprezentacjach Polski.

Michał Budzich