Kolejna kompomitacja reprezentacji Polski. Remis z Mołdawią [REAKCJE]

Reprezentacja Polski po raz kolejny straciła punkty w eliminacjach EURO 2024. Tym razem Biało-Czerwoni zremisowali z Mołdawią 1:1. Zebraliśmy reakcje kibiców oraz ekspertów.
Zakończył się drugi mecz reprezentacji Polski podczas październikowego zgrupowania. Tym razem Biało-Czerwoni podejmowali na Stadionie Narodowym Mołdawię. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Jedyną bramkę dla reprezentacji Polski zdobył Karol Świderski.
Polska remisuje z Mołdawią

Przed reprezentacją Polski ostatni mecz w eliminacjach EURO 2024. Pomimo kolejnej straty punktów Polacy wciąż mają szanse na bezpośredni awans. By to się stało, muszą pokonać w listopadzie reprezentację Czech. Ponadto Czesi muszą: przegrać z Mołdawią, a Mołdawią przegrać z Albanią lub zremisować z Mołdawią, a Mołdawia nie przegrać z Albanią. Jeśli nie uda się zakwalifikować bezpośrednio, Polacy i tak zagrają jeszcze w barażach.
 


fot. UEFA

Michał Budzich

2 komentarze do “Kolejna kompomitacja reprezentacji Polski. Remis z Mołdawią [REAKCJE]”

  1. Jeszcze częściej zmieniajcie selekcjonera.. krytyka myślicie ze coś da… gosc dopiero co objął kadrę a wy liczycie ze odrazu będą wyniki przypominam 2016r. Gdzie graliśmy jak równi z Portugalia i też były świetne opinie internautów mimo iż w tamten czas naprawdę kadra rosła i dawała nam usmiech dziś jest to parodia może nawet gorzej bo ciągle są jakieś aferki wszystko wychodzi z szatni do mediów piłkarski świat przejął banknot i to kolosalne sumy dziś piłkarze graja dla pieniędzy i mowia o swojej presji gdzie ciężka praca na treningach to raczej przyjemność kiedy zawodnik wygląda dobrze i napewno nieco zdrowszy wychodzi na murawę zagrać mecz bo to jego pasja dziś widzimy mnóstwo niepowodzeń i słuchamy o tym co zawiodło to murawa to deszcz to sędzia a może przestać im płacić niech się cofną o kilka lig w dół i przypomną sobie ile serca trzeba było zostawiać na murawie ile zdrowia i nikt nie myślał o pieniądzach mama zrobiła kanapki dala wodę i w głowie zostały myśli tylko o tym żeby zagrać najlepszy mecz swojego życia i tak co mecz i nikt nie myślał o żadnej presji dziś oglądamy to co oglądamy lecz czepiać się powinniśmy szczytu tej piramidy niepowodzeń według mnie kadra stała się punktem zarobkowym i prawdopodobnie to jest powód całego tego kuriozalnego przedstawienia…

Możliwość komentowania została wyłączona.