Kogo Brzęczek wystawi na mecz z Włochami? Dziennikarze wybrali przewidywane składy

Już za kilka godzin Polacy zagrają przeciwko Włochom w Lidze Narodów. Dziennikarze postanowili opublikować przewidywane jedenastki na to spotkanie. Nie mamy jednak co liczyć na młodych zawodników, którzy z dobrej strony zaprezentowali się w meczu z Finlandią.

Nasza reprezentacja w ramach Ligi Narodów zmierzy się z Włochami na Stadionie Energa w Gdańsku. Spotkanie odbędzie się dziś o godzinie 20:45. Nie wiemy, kogo dokładnie zobaczymy w polu, ale znamy natomiast bramkarza. Jerzy Brzęczek zapowiedział, że między słupkami stanie Łukasz Fabiański. Co z resztą składu?

Według dziennikarzy na obronie zobaczymy dzisiaj Kędziorę, Glika i Walukiewicza, a na prawej stronie wystąpi Bereszyński. Większą zagadką jest linia pomocy. Media uważają, że Góralski i Klich są pewni występu, a dołączy do nich Krychowiak, który nie popisał się w meczu przeciwko Finlandii. Na skrzydłach zobaczymy Grosickiego i kogoś z trójki Jóźwiak/Kądzior/Szymański. Według dziennikarzy Brzęczek postawi dziś na jednego napastnika i będzie nim Robert Lewandowski.

Co w takim razie z młodymi zawodnikami, którzy z dobrej strony zaprezentowali się w meczu z Finlandią? Media sądzą, że zabraknie dzisiaj Modera i Karbownika, którzy pokazali się z dobrej strony w ostatnim sparingu. Na boisku nie zobaczymy również Jana Bednarka.

Przewidywany skład reprezentacji Polski wg SportoweFakty WP: Łukasz Fabiański – Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Sebastian Walukiewicz, Arkadiusz Reca/Bartosz Bereszyński – Kamil Jóźwiak/Damian Kądzior/Sebastian Szymański, Jacek Góralski, Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Kamil Grosicki – Robert Lewandowski.

Przewidywany skład reprezentacji Polski wg Sport.pl: Łukasz Fabiański – Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Sebastian Walukiewicz, Bartosz Bereszyński – Grzegorz Krychowiak, Jacek Góralski, Mateusz Klich – Kamil Grosicki, Robert Lewandowski, Kamil Jóźwiak

Kacper Polaczyk