Karbownik bliski przejścia do Serie A!

Według informacji włoskiego dziennikarza, Umberto Chiariello, Michał Karbownik może wkrótce zmienić klubowe barwy. Transferem młodego Polaka z Legii Warszawa interesuje się Napoli.

W ostatnich tygodniach w internecie można znaleźć mnóstwo ciekawych newsów na temat Michała Karbownika. Młodym Legionistą interesują się takie kluby, jak FC Barcelona, Real Madryt, Tottenham, PSV czy Manchester City. Dziennikarze spekulują, że może to być najwyższy transfer w historii Ekstraklasy. Mówi się, że Legia zarobi na Karbowniku nawet 10 milionów euro!

Umberto Chiariello twierdzi, że Napoli jest blisko pozyskania młodego zawodnika. Włoski klub zaproponował 4 miliony euro, jednak kolejna oferta ma być nawet 2 razy wyższa!

Cristiano Giuntoli (dyrektor sportowy Napoli) zakochał się w reprezentancie Polski do lat 19. Początkowo włodarze Napoli zaoferowali cztery miliony euro. Obecnie mówi się o siedmiu. Napoli jest bardzo blisko domknięcia umowy – oznajmił Chiariello na antenie Radio Punto Nuovo

Karbownik w tym sezonie zagrał dla drużyny z Łazienkowskiej 25 spotkań i 6 razy asystował. Jest związany z Legią kontraktem do kończą czerwca 2024 roku.

Kacper Polaczyk