Kamery nagrały ostre spięcie Marcelo z Viniciusem! „Ja pier****, Vini” [WIDEO]

W środę byliśmy świadkami kompromitacji Realu Madryt. „Królewscy” ulegli trzecioligowemu Alcoyano w 1/16 finału Pucharu Króla i odpadli z tych rozgrywek. Nie sam wynik jest jednak najciekawszy. 

Napięta atmosfera w Realu daje się we znaki piłkarzom. Sytuacji nie poprawiają takie wpadki, jak ta w Pucharze Króla. Przypomnijmy, że podopieczni Zinedina Zidane’a grali w przewadze jednego zawodnika przez 10 minut dogrywki. Mimo tego i tak nie potrafili pokonać trzecioligowego rywala.

Ostra wymiana zdań

Nerwy, które towarzyszyły piłkarzom „Królewskim” w trakcie spotkania dały w pewnym momencie upust. Kamery nagrały spięcie między Marcelo a Viniciusem. Lewy obrońca w nerwowy sposób instruował swojego rodaka. Właściwie, kazał mu po prostu niczego nie zepsuć.

– Nie schrzań tego, ja pier****, Vini, proszę cię, nie schrzań – Wykrzykiwał Marcelo do młodszego kolegi. Wcześniej skrzydłowy nie upilnował rywala przy akcji bramkowej.

Dotkliwa porażka nie zniechęciła jednak Zidane’a. Wręcz przeciwnie. Francuz nie ma zamiaru podawać się do dymisji i zamierza przywrócić Real na zwycięską ścieżkę. Sytuację do tego będzie mieć już niebawem. W następnej kolejce La Liga „Królewscy” podejmą bowiem Deportivo Alaves.