Juventus może pozyskać Pogbę… pozbawiając się Cristiano Ronaldo. Szokujące doniesienia dziennikarza

Według Miguela Delaneya z The Independent, Juventus może rozważyć wymianę Cristiano Ronaldo na Paula Pogbę.

Przyszłość francuskiego zawodnika Manchesteru United nie jest znana, jednak wiele wskazuje na to, że opuści on klub z Old Trafford. Jego agent Mino Raiola przyznał w wywiadzie dla Tuttosport, że Pogba nie jest szczęśliwy w Manchesterze.

Powrót do Turynu lub praca z rodakiem

Media podłapały temat i zaczęły spekulować na temat potencjalnych przenosin Francuza. Wśród zainteresowanych mają znajdować się Juventus oraz Real Madryt.

Dojdzie do wymiany?

Dyrektor sportowy Starej Damy Fabio Paratici przyznał, że Turyn wciąż kocha Pogbę. Według doniesień wspomnianego dziennikarza może dojść do transferu pomocnika w szokujący sposób. Mówi się o wymianie za Cristiano Ronaldo.

W ostatnich dniach rozmawiałem z różnymi ludźmi, bo przygotowywałem tekst na temat sytuacji Pogby.

Jego przyszłość jest powiązana z Cristiano Ronaldo. Juventus naprawdę mógłby być zainteresowany taką wymianą – mówi  Delaney.

To nie jest niemożliwe. Juventus chciałby grać bardziej zespołowo. Próbował do tego doprowadzić Maurizio Sarri, teraz robi to Andrea Pirlo, ale z Ronaldo na pokładzie to bardzo trudne. Jego styl gry nie pasuje do takiego podejścia – stwierdza dziennikarz The Independent.

Legenda może powrócić do miasta

Przypomnijmy, że transfer Cristiano Ronaldo do Manchesteru United oznaczałby jego powrót. „CR7” bronił już barw Czerwonych Diabłów w latach 2003-2009 pod wodzą sir Alexa Fergusona. Z klubem z Old Trafford zdobył wiele tytułów, m.in. Ligę Mistrzów czy trzy mistrzostwa Premier League.