III liga zamiast Ekstraklasy? Jacek Góralski stoi przed wyborem

Jacek Góralski kontynuuje poszukiwania nowego klubu. 30-latek ma oferty z Ekstraklasy oraz III ligi. Obecnie najbliżej jest przejścia do zespołu z czwartego poziomu rozgrywkowego.

Ostatnim klubem Jacka Góralskiego było VfL Bochum. 30-latek spędził w niemieckim klubie rok i nie zdołał w nim zaistnieć. Kilkanaście dni temu obie strony postanowiły zakończyć ze sobą współpracę. Tym samym Góralski pozostaje obecnie bez klubu.

W ostatnich dniach pojawiło się wiele plotek łączących Góralskiego z różnymi klubami. W tym kontekście wymieniano chociażby Pogoń Szczecin, Cracovię, czy Górnik Zabrze. Pojawiła się również opcja powrotu do kazachskiego Kajratu Ałmaty. Konkretów jednak nadal brakuje.

Do wyścigu o Jacka Góralskiego dołączyła także… trzecioligowa Wieczysta Kraków! O zainteresowaniu ze strony tego klubu poinformował Sebastian Staszewski. Wieczysta miała zaoferować 30-latkowi 3-letni kontrakt. Trwają zaawansowane rozmowy. Zdaniem Staszewskiego to właśnie Wieczysta jest obecnie najbliżej dopięcia transakcji.

Michał Budzich