Dziennikarz przegrał zakład z prezesem klubu Ekstraklasy. Czeka go fryzura na… Michała Pola

Jan Mazurek, dziennikarz portalu „Weszło”, przegrał zakład z prezesem Stali Mielec, Jackiem Klimkiem. Teraz czeka go wizyta u fryzjera i fryzura na… Michała Pola.
Jest 1 lipca 2023 roku. Do startu nowego sezonu PKO BP Ekstraklasy pozostały 3 tygodnie. Dziennikarz portalu „Weszło” napisał artykuł, w którym ocenił szanse Stali Mielec na nadchodzący sezon. Mazurek napisał wówczas, że Stal jest jednym z głównych kandydatów do spadku z Ekstraklasy.

Na artykuł Jana Mazurka odpowiedział wówczas prezes Stali Mielec, Jacek Klimek. Zaproponował on dziennikarzowi, że w przypadku utrzymania się Stali, ma on skoczyć ze spadochronu. Dziennikarz zaproponował jednak inny pomysł – fryzurę na Michała Pola.
Jak dobrze wiemy, Stal Mielec zdołała się utrzymać w PKO BP Ekstraklasie. Przegrany zakład Janowi Mazurkowi wypomniał sam klub. Początkowo Mazurek próbował wymigać się z tego pomysłu, proponując wpłatę pieniędzy na jedną ze zbiórek charytatywnych. Po fali negatywnych komentarzy stwierdził jednak, że dotrzyma słowa i wykona zadanie. Efekt mamy poznać na dniach.


fot. Weszło (YouTube)

źródło: Twitter

Michał Budzich