Czesław Michniewicz obejmie zagraniczną reprezentację? Jest zainteresowanie z Ameryki Południowej!

Dwie federacje z Ameryki Południowej sondowały angaż Czesława Michniewicza. W grze pozostała jedna z nich. O szczegółach opowiedział Andrzej Grajewski na łamach „gol24.pl”.

Czesław Michniewicz zakończył pracę z reprezentacją Polski wraz z końcem 2022 roku. Od tamtej pory pozostaje bezrobotny. W ostatnich tygodniach mówiło się o zainteresowaniu osobą byłego selekcjonera reprezentacji Polski ze strony szkockiego Aberdeen. Ostatecznie do niczego poważnego jednak nie doszło.

Zaskakujące informacje pojawiły się ostatnio na łamach „gol24.pl”. Gość Magazynu Gol24, Andrzej Grajewski, ujawnił, że usługami Czesława Michniewicza zainteresowały się dwie federacje piłkarskie z Ameryki Południowej. Mowa w tym przypadku o Ekwadorze i Chile. Pierwsza z nich znalazła już swojego selekcjonera. Z kolei Chile wciąż ma rozważać zatrudnienie poprzednika Fernando Santosa.

– Chodzi o Czesia Michniewicza. Mój przyjaciel z Argentyny, który do mnie zadzwonił, poprosił o kontakt do Michniewicza, ponieważ tutaj dwie federacje szukają trenera i było zainteresowanie jego osobą – zdradził Andrzej Grajewski.

– To były Ekwador i Chile. Ekwador dostał trenera, ale w Chile Czesiu jest w kręgu zainteresowania. Miejmy nadzieję, że to się wszystko uda – ujawnił menedżer sportowy.


źródło: gol24.pl

Michał Budzich