Co za końcówka w Mediolanie! Ibra ratuje remis [WIDEO]

Przez większość dzisiejszego spotkania na San Siro to Verona była w lepszej sytuacji. Ostatecznie, po dość zwariowanej końcówce, Zlatan Ibrahimović uratował punkt dla AC Milanu.

Dość pechowo dla Rossonerich rozpoczęło się niedzielne spotkanie. Już w 6. minucie spotkania wynik otworzył Antonin Barak, a 13 minut później piłkę do własnej bramki skierował Davide Calabria. Nie minęło 8 minut, a role się odwróciły i futbolówkę do bramki Verony skierował jej obrońca – Giangiacomo Magnani.

Piłkarze zeszli na przerwę przy wyniku 2:1 dla gości. W drugiej połowie AC Milan wziął się za odrabianie strat. Pierwszą sytuację zmarnował Zlatan Ibrahimović, który fatalnie przestrzelił rzut karny.

W 90. minucie bramkę wyrównującą zdobył Davide Calabria, jednak sędzia chwilę wcześniej dopatrzył się zagrania ręką. Rossoneri nie dali jednak za wygraną i w 93. minucie udało im się wyrównać. Bramkę dającą AC Milanowi cenny punkt zdobył Zlatan Ibrahimović.