Co z przyszłością Błaszczykowskiego? Trener Wisły Kraków zabrał głos ws. powrotu 37-latka

 

Radosław Sobolewski udzielił wywiadu serwisowi „Meczyki.pl”. Trener Wisły Kraków wypowiedział się na temat przyszłości Jakuba Błaszczykowskiego.

Powrót Błaszczykowskiego?

Jakub Błaszczykowski od wielu tygodni nie gra ze względu na uraz. Wiele wskazuje jednak na to, że były kapitan reprezentacji Polski może niedługo wrócić na boisko. Doświadczony pomocnik miałby pomóc Białej Gwieździe w powrocie do Ekstraklasy.

– Jest zawodnikiem Wisły Kraków, dochodzi do siebie po rehabilitacji, pracuje bardzo ciężko, by wrócić na boisko. Z mojej perspektywy wydaje się, że chciałby po prostu w godny sposób zakończyć swoją wielką karierę – powiedział Sobolewski.

Kibic Leeds United ukradł koszulki i pojechał… zbierać autografy [CZYTAJ]

– Tym bardziej będę go cisnął! Znamy się od bardzo dawna. Tutaj nie ma żadnej taryfy ulgowej. Oczywiście, że mu pomogę wrócić do optymalnej dyspozycji sportowej, formy. Nic tu jednak nie będzie za darmo – dodał.

Wisła Kraków w poprzednim sezonie spadła do pierwszej ligi. Klub próbuje się odbudować na niższym szczeblu rozgrywkowym, aby wrócić do elity. Na razie nie wygląda to jednak najlepiej, ponieważ Biała Gwiazda zajmuje dopiero dziesiątą lokatę.

Źródło: Meczyki.pl