Co dalej z Fernando Santosem? PZPN opublikował komunikat

Polski Związek Piłki Nożnej ustosunkował się do ostatnich plotek dotyczących Fernando Santosa i jego możliwego odejścia z reprezentacji Polski. W tej sprawie otrzymaliśmy oficjalny komunikat.

Minionej nocy w mediach pojawiła się zaskakująca informacja. Saudyjskie media poinformowały o możliwym odejściu Fernando Santosa z reprezentacji Polski na rzecz przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej. Z doniesień dowiedzieliśmy się, że negocjacje się powiodły, a do finalizacji pozostał jedynie podpis. Te informacje opublikowały liczne portale z Arabii Saudyjskiej. Ciężko jednak zweryfikować wiarygodność tychże źródeł. Więcej o tym napisaliśmy TUTAJ.

Do pojawiających plotek ustosunkował się Polski Związek Piłki Nożnej. W tej sprawie otrzymaliśmy komunikat, który został opublikowany przez polską federację w mediach społecznościowych. Jak czytamy, PZPN nic nie wie o ewentualnej chęci zmian planów zawodowych przez Portugalczyka.

– Selekcjoner przebywa aktualnie na urlopie. Tydzień temu był w Polsce na meczu Superpucharu Raków – Legia i nie było z jego strony żadnych sygnałów odnośnie zmiany jego planów zawodowych – czytamy w komunikacie PZPN.

Michał Budzich