Al Nassr planuje kolejne wzmocnienia. Na celowniku gwiazda Manchesteru City

Al Nassr się nie zatrzymuje. Klub, w którym występuje Cristiano Ronaldo, planuje ściągnąć kolejną gwiazdę. Na ich celowniku znalazł się piłkarz Manchesteru City.
W ubiegłym roku saudyjskie kluby ściągnęły do siebie kilkanaście gwiazd z Europy. Saudyjczycy skusili piłkarzy przede wszystkim wysokimi gażami. Największy szum na rynku transferowym zrobiły Al Nassr, Al Itthad, Al Hilal oraz Al Ahli.

Pierwszym wielkim transferem do Saudi Pro League było przejście Cristiano Ronaldo do Al Nassr. W kolejnych miesiącach zespół Portugalczyka zasilili Aymeric Laporte, Alex Telles, Marcelo Brozovic, Sadio Mane oraz Otavio.

Wkrótce szeregi Al Nassr może zasilić kolejna gwiazda. Jak podał Rudy Galetti, Saudyjczycy chcą sprowadzić Kevina De Bruyne. Do transferu miałoby dojść latem tego roku. W najbliższych tygodniach ma dojść do rozmów w tym temacie. Wspomniany dziennikarz nie wyklucza, że do wyścigu o Belga dołączą także inne  saudyjskie kluby.
Kevin De Bruyne ma ważny kontrakt z Manchesterem City do końca przyszłego sezonu. Portal Transfermarkt wycenia go na 60 milionów euro. Jeśli City chciałoby zarobić na Belgu, muszą rozważać jego transfer podczas najbliższego okienka. Niewykluczone jednak, że władze angielskiego klubu nie będą chciały pozbywać się swojej gwiazdy.

Michał Budzich

Dodaj komentarz