Afera biletowa w Albanii. Na mecz z Polską weszły osoby z podrobionymi wejściówkami

Przy okazji meczu z Polską w Albanii doszło do małego skandalu z biletami w roli głównej. Wielu kibiców nie mogło wejść na stadion, gdyż ich miejsca zajęły osoby z podrobionymi wejściówkami.

Podczas wrześniowej przerwy na mecze międzynarodowe reprezentacje Polski i Albanii rozegrały po dwa mecze. 10 września oba zespoły zmierzyły się ze sobą. W meczu rozgrywanym w Tiranie lepsi okazali się być gospodarze, którzy wygrali 2:0. Po tym meczu z reprezentacją Polski pożegnał się Fernando Santos.

Na stadionie w Tiranie zasiadł komplet widzów. Mecz z trybun oglądało grubo ponad 20 tysięcy osób. Miejscowi kibice stworzyli gorącą atmosferę i swoim żywiołowym dopingiem poprowadzili swoich rodaków do zwycięstwa. Albańscy kibice mocno dali się we znaki Polakom. Podczas odgrywania polskiego hymnu Albańczycy zaczęli bardzo mocno gwizdać.

Przed meczem z Polską doszło do niemałej afery biletowej w Albanii. Jak podaje portal „botasot.al”, nie każdy posiadacz biletów mógł wejść na stadion. Minister Spraw Wewnętrznych Albanii, Taulant Balla, przekazał, że odnotowano 12 tysięcy prób wejścia na stadion z podrobionym biletem. Balla dodał, że chęć wejścia na obiekt ze sfałszowanym biletem jest przestępstwem. Dane osób mają zostać przekazane policji, a następnie rozpocznie się dochodzenie.


źródło: botasot.al, wp sportowe fakty

Michał Budzich