Wpadka Matty’ego Casha w programie rozrywkowym. Miał problem z wymienieniem europejskich państw [WIDEO]

Matty Cash był gościem w materiale wideo na antenie „Sky Sports”. Reprezentant Polski zaliczył wpadkę w jednym z wyzwań. Piłkarz Aston Villi nie potrafił wymienić trzynastu państw Europy w trzydzieści sekund.
Cash w specjalnym challenge’u

Matty Cash i Ollie Watkins wzięli udział w programie rozrywkowym na antenie stacji „Sky Sports”. Obaj zawodnicy losowali pytania, a następnie licytowali, ile udzielą poprawnych odpowiedzi w trzydzieści sekund.
Kristoffer Velde odejdzie z Lecha Poznań? „To jeden z klubów, który naciska na jego sprowadzenie” [CZYTAJ]

Reprezentant Polski zadeklarował, że w tym czasie będzie w stanie wymienić 13 europejskich państw. Okazało się, że pozornie proste zadanie było dla niego za trudne.
Cash na początku bardzo szybko wymienił Szwecję, Polskę, Danię, Anglię i Hiszpanię. Po krótkim namyśle dorzucił Islandię, Szkocję, Irlandię Północną i Irlandię. Ostatecznie wyliczenie dziewięciu państw nie pozwoliło reprezentantowi Biało-Czerwonych na zaliczenie challenge’u.

Matty Cash w bieżącym sezonie zagrał w 26 spotkaniach. Reprezentant Polski trafił w tym czasie trzykrotnie do siatki rywali. Ponadto zaliczył dwie asysty. Jego umowa z Aston Villą obowiązuje do końca czerwca 2027 roku. Portal transfermarkt.de wycenia 26-latka na 28 mln euro.
Źródło: Sky Sports