Kristoffer Velde odejdzie z Lecha Poznań? „To jeden z klubów, który naciska na jego sprowadzenie”

Kristoffer Velde znalazł się na celowniku wielkiego europejskiego klubu. Informacje o zainteresowaniu francuskiego OGC Nice przekazał Fabrizio Romano.
Velde we Francji?

Kristoffer Velde w ostatnich kilkunastu miesiącach stał się jednym z najważniejszych piłkarzy Lecha Poznań. Norweski skrzydłowy wielokrotnie błysnął w meczach PKO BP Ekstraklasy oraz Ligi Konferencji Europy.
Afrykański sędzia zawieszony za prowadzenie meczu pod wpływem alkoholu. Potężna kara od federacji [CZYTAJ]

Świetna forma byłego piłkarza FK Haugesund nie umknęła europejskim klubom. Norweski skrzydłowy znalazł się w poprzednim oknie transferowym na oku tureckich klubów. Teraz temat jego przenosin powrócił, a jego usługami zainteresowała się francuska Nicea.
– OGC Nice to jeden z klubów, który naciska na sprowadzenie Kristoffera Velde z Lecha Poznań. Florent Ghisolfi i Francesco Farioli są jego zwolennikami. Mają nadzieję na wypożyczenie z opcją wykupu – napisał Fabrizio Romano.

Kristoffer Velde zagrał w bieżącym sezonie w 24 spotkaniach. W tym czasie norweski skrzydłowy zanotował 10 trafień i 4 asysty. Portal transfermarkt.de wycenia 24-latka na 6 mln euro.
Źródło: Fabrizio Romano