Uraz jednego z bohaterów reprezentacji Polski. Nie wyszedł na pomeczowy rozruch

Jeden z reprezentantów Polski nabawił się urazu w trakcie meczu z Wyspami Owczymi. Kontuzja nie jest poważna, bo chodzi jedynie o lekkie stłuczenie.

W czwartek reprezentacja Polski mierzyła się na wyjeździe z Wyspami Owczymi. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Polaków 2:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Sebastian Szymański i Adam Buksa.

Kontuzji we wczorajszym meczu nabawił się jeden z bohaterów reprezentacji Polski, Adam Buksa. 27-letni napastnik wszedł na boisko w 59. minucie gry i wpisał się na listę strzelców kilka minut później. W trakcie gry doznał jednak stłuczenia, o czym powiedział na konferencji prasowej Michał Probierz.

– Na rozruch pomeczowy wszyscy wyszli oprócz Adama Buksy, który ma lekkie stłuczenie. Mam nadzieję, że fizjoterapeuci postawią go na nogi – poinformował Michał Probierz.

Reprezentacja Polski wróci do kraju dzisiejszego wieczoru. Przed naszymi reprezentantami jeszcze jedno spotkanie podczas tego zgrupowania. W niedzielę na Stadionie Narodowym Polacy podejmą Mołdawię.