Trener Radomiaka zaskoczył słowami o piłkarzu Lecha. „Jeśli będzie chciał spróbować sił w Clout MMA to już wiemy, że parter ma mocny!”

Maciej Kędziorek, trener Radomiaka, niespodziewanie odniósł się do zachowania Bartosza Salamona z ostatniego meczu. Zahaczył o… federację Clout MMA. 
W sobotę Radomiak Radom zremisował na stadionie im. Braci Czachorów 2-2 z Lechem Poznań. „Kolejorz” prowadził aż do 79. minuty dwiema bramkami, ale wówczas do siatki piłkę wpakował Dawid Abramowicz. W doliczonym czasie gola na wagę remisu zdobył natomiast Leonardo Rocha.

„Parter ma mocny!”

Odrabianie strat przez Radomiaka mogło rozpocząć się jednak nieco wcześniej. W 73. minucie, po wejściu Bartosza Salamona mógł bowiem zostać podyktowany rzut karny. Piłkarze Radomiaka domagali się „jedenastki”, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia. Po ostatnim gwizdku kontrowersyjną sytuacje postanowił skomentował Maciej Kędziorek, trener radomskiego klubu.
– Jeśli Bartosz Salamon będzie chciał spróbować sił w Clout MMA to już wiemy, że parter ma mocny! – zażartował szkoleniowiec. 
– Na poważnie: chciałbym poznać interpretację sędziego, bo oglądałem tę sytuację i uważam, że na 99% jest to rzut karny. Nie ma spalonego, jest faul. Może okaże się, że w tym jednym procencie tkwi coś, czego nie widziałem i co tłumaczy decyzję o braku rzutu karnego – dodał po chwili. 

Przypomnijmy, że dla samego Salamona mecz z Radomiakiem był pierwszym od ponad ośmiu miesięcy. 32-latek został wcześniej zawieszony za naruszenie przepisów antydopingowych. W sobotę wrócił do składu.

6 komentarzy do “Trener Radomiaka zaskoczył słowami o piłkarzu Lecha. „Jeśli będzie chciał spróbować sił w Clout MMA to już wiemy, że parter ma mocny!””

Możliwość komentowania została wyłączona.