Tajemniczy wpis Legii Warszawa. Kibice próbują rozwiązać zagadkę

 

Legia Warszawa dodała tajemniczy post w swoich mediach społecznościowych o 20:00 w czwartek. Kibice Wojskowych mogą się spodziewać piątkowego poranka prezentu… z Japonii.
Japoński prezent w Warszawie

Legia Warszawa zakończyła rundę jesienną od porażki z Cracovią (0:2). Podopieczni Kosty Runjaicia wcześniej jednak zapewnili sporo rozrywki swoim kibicom. Wojskowi awansowali bowiem z grupy Ligi Konferencji Europy.
Maciej Skorża o prowadzeniu reprezentacji. „To na pewno coś, o czym marzy każdy trener” [CZYTAJ]

Niedługo po zakończeniu rundy ekipa ze stolicy poinformowała swoich fanów o nadchodzącym prezencie. Co ciekawe, będzie on pochodził z Japonii.
– W tym roku pierwszy prezent będzie z… Japonii. Bądźcie czujni jutro rano – czytamy we wpisie Legii Warszawa w mediach społecznościowych.

Kibice Wojskowych szybko podłapali zagadkę i rozpoczęli spekulacje. Część z nich sugeruje, że może chodzić o wzmocnienie zespołu zawodnikiem z Kraju Kwitnącej Wiśni. Nieco bardziej prawdopodobnym scenariuszem może być ogłoszenie nowego sponsora stadionu z ulicy Łazienkowskiej. Być może firma z Japonii będzie tytularnym sponsorem Stadionu Miejskiego Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego.
Wielu kibiców spodziewa się wspomnianej inwestycji ze strony japońskiego giganta branży motoryzacyjnej (Suzuki lub Toyota – przyp. red.). Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się w piątek rano, jak zapowiedział klub.

Źródło: Legia Warszawa (X)