Szymon Marciniak wkracza w świat influencerów. Będzie sędzią na Move 2!

Szymon Marciniak będzie sędzią na drugim wydarzeniu spod szyldu Move Federation. Polski sędzia piłkarski poprowadzi mecze, w których udział wezmą influencerzy.
Siódmego października w Gliwicach odbędzie się druga edycja gali Move Federation. Podczas wydarzenia w piłkarskich pojedynkach zmierzą się najwięksi polscy influencerzy. W meczu drużyn mieszanych zagrają Team Lexy oraz Team Goats. Ponadto na wydarzeniu zmierzy się ze sobą 6 w pełni męskich ekip. Będą to: Emeritos Banditos, Team Japczan, Team Filipek, Team Franio, Team Jawor oraz EKIPA.
Move Federation to nie są zwykłe mecze piłkarskie. Pojedynki rozgrywane są na placu gry w kształcie elipsy. Boisko nie ma linii bocznych i końcowych, a bandy. Każda z drużyn ma do dyspozycji „SuperBohatera”, którego może wykorzystać raz w ciągu meczu na czas 120 sekund. Specyficzne są także zasady dotyczące punktacji. Gol z przewrotki, nożyc, szczupaka jest liczony za 3 punkty. Za bramkę z własnej połowy boiska zespół może otrzymać 2 punkty. Pozostałe możliwości to gol za 1 punkt. Mecz składa się dwóch połów po 10 minut.
Podczas wydarzenia wystąpi także jeden przedstawiciel ze stricte piłkarskiego świata. Mowa o Szymonie Marciniaku! Polski sędzia poprowadzi mecze z udziałem influencerów. Podczas pierwszej edycji rozjemcą spotkań był Daniel Stefański.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MOVE FEDERATION (@move.federation)

Michał Budzich