Sergio Ramos przejdzie do PSG? Skontaktował się z nim sam Neymar!

W ostatnich tygodniach jest głośno o rzekomym odejściu Sergio Ramosa z Realu Madryt. Jeśli wierzyć zagranicznym mediom, to z kapitanem Królewskich kontaktował się sam Neymar.

Kontrakt Sergio Ramosa z aktualnym mistrzem Hiszpanii obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Do tej pory w mediach nie pojawiały się żadne przesłanki dot. przedłużenia umowy między klubem a piłkarzem, dzięki czemu w sieci pojawia się coraz więcej plotek związanych z odejściem Hiszpana. Dopiero przed kilkoma dniami pierwszą informację ws. przedłużenia kontraktu podało radio Cadena SER. Tak czy siak, przyszłość 34-latka wciąż nie jest pewna.

ZOBACZ: Beckham sprowadzi do swojego klubu kolejną gwiazdę? Na celowniku piłkarz Realu Madryt

Były kierownik Sevilli przedstawia nowe fakty ws. sytuacji Sergio Ramosa. „W tej chwili nie jestem optymistą”

Na dobrą sprawę są trzy kluby, które są realnie zainteresowanie sprowadzeniem Ramosa. Są to: Inter Miami, Juventus oraz PSG. Z czego to właśnie ta ostatnia opcja wydaje się być najbardziej prawdopodobna.
Alfredo Duro z  El Chiringuito przekazał treść rozmowy między Sergio Ramosem a Neymarem! Brazylijczyk miał zachęcać 34-latka tym, że jeśli Hiszpan przyleci do Paryża, to on sam wraz z Kylianem Mbappe podpiszą nowe umowy z PSG.
Rzekoma wiadomość Neymara do Ramosa miała brzmieć następująco:

Sergio, jeśli przeniesiesz się do Paryża, to następnego dnia przedłużam umowę, ale po mnie stanie się coś jeszcze. Tak samo zrobi Kylian. Razem wygramy Ligę Mistrzów przynajmniej dwa razy.

Michał Budzich