Fernando Santos bez ogródek. „Taki mecz nie może się więcej powtórzyć”

 

Fernando Santos odpowiedział na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej. Portugalski szkoleniowiec przekazał swoje wnioski po meczu z Czechami oraz przybliżył sposób przygotowania do spotkania przeciwko Albanii.

Porażka na starcie

Reprezentacja Polski przegrała 1:3 z Czechami w pierwszym meczu eliminacji do EURO 2024. Biało-Czerwoni wyglądali znacznie gorzej od południowych sąsiadów. Fernando Santos na konferencji prasowej przyznał, że taki mecz nie ma prawa przytrafić się drugi raz.

– Taki mecz nie może się więcej powtórzyć. Rozmawiałem już o tym z zawodnikami. Następnym razem, nasze podejście musi być silniejsze od przeciwnika. Teraz chcemy jednak pokazać charakter i to, co cechuje Polaków – zdolność do poświęcenia i umiejętność robienia rzeczy wielkich. W poniedziałek musimy pokazać reprezentacji Albanii, że to nasz obiekt. I to my tutaj rządzimy – powiedział Fernando Santos.

Mocne słowa Adriana Mierzejewskiego. „Michniewicz bije Santosa na głowę” [CZYTAJ]

Przygotowania do meczu z Albanią

– Myślę, że jak najbardziej mamy potencjał, aby posiadać piłkę, prowadzić grę. Po prostu grać inaczej. Musimy jednak wejść na boisko z wiarą, że jesteśmy w stanie zagrać znakomity mecz przeciwko Albanii – podusmował selekcjoner reprezentacji Polski.

Źródło: Łączy nas Piłka