Przełomowe doniesienia ws. Mbappe. „Niepewność dobiega końca. Osiągnął porozumienie z Realem”

Santi Aouna przekazał nowe informacje w sprawie przyszłości Kyliana Mbappe. Według doniesień dziennikarza portalu „footmercato.net” Francuz dogadał się z Realem Madryt i dołączy do nich w nowym sezonie.
Mbappe dogadał się z „Królewskimi”

Saga związana z przenosinami Kyliana Mbappe do Realu Madryt trwa od wielu lat. Temat transferu Francuza do stolicy Hiszpanii wracał praktycznie co pół roku. Teraz pojawiły się kolejne doniesienia.

Messi wygrał Złotą Piłkę przez korupcję PSG?! Lewandowski został okradziony? Potężne zarzuty [CZYTAJ]
– Niepewność dobiega końca. Z naszych informacji wynika, że ​​w ostatnich dniach Kylian Mbappé osiągnął porozumienie z Realem Madryt. Reprezentant Francji tym razem powiedział „tak”. Real Madryt zawsze był chętny do pozyskania Mbappe – czytamy w artykule Santiego Aouny.
Umowa Kyliana Mbappe z Paris Saint-Germain wygasa wraz z końcem czerwca 2024 roku. W związku z Prawem Bosmana Francuz od stycznia może negocjować umowę z innym klubem.
25-latek reprezentuje barwy ekipy z Paryża od 2017 roku. W tym czasie wystąpił w ich barwach 283 razy, notując przy tym 234 trafienia i 100 asyst. Portal transfermarkt.de wycenia Kyliana Mbappe na 180 mln euro.

Źródło: FootMercato