Poruszający wpis Michała Probierza. Selekcjoner reprezentacji Polski pożegnał Janusza Filipiaka

W niedzielę Polskę obiegła smutna informacja. Po wielu dniach spędzonych w szpitalu zmarł właściciel Cracovii Janusz Filipiak. Michał Probierz, który pracował w Krakowie przez kilka sezonów pożegnał swojego byłego pracodawcę. 
Janusz Filipiak doznał pod koniec września zawału i od tego czasu trwała walka o jego życie. Ostatnich kilka miesięcy właściciel Cracovii spędził w szpitalu. Niestety w niedzielny wieczór przekazano najgorszą wiadomość – 71-latek zmarł. O jego śmierci poinformowała firma Comarch, której był właścicielem.

„Dziękuję za wszystko”

Przez wiele lat, w jakich Filipiak zarządzał Cracovią, „Pasy” odniosły spore sukcesy, jak między innymi triumf w Pucharze Polski. Drużynę prowadziło także kilku znanych trenerów, jak obecny selekcjoner reprezentacji Polski – Michał Probierz. Szkoleniowiec nie zapomniał o współpracy z biznesmenem i postanowił podziękować mu oraz upamiętnić go w krótkim wpisie na Twitterze.
– Żegnaj, profesorze. Dziękuję za wszystko – napisał Probierz, dodając czarno-białe zdjęcie Filipiaka. 

Choć śmierć 71-latka poruszyła niemal całą Polskę, to w Cracovii trwają poszukiwania nowego prezesa klubu. Jak na razie to stanowisko przejął żona zmarłego – Elżbieta. 6 lutego ma jednak oddać tę rolę następcy swojego męża.

6 komentarzy do “Poruszający wpis Michała Probierza. Selekcjoner reprezentacji Polski pożegnał Janusza Filipiaka”

Możliwość komentowania została wyłączona.