Portugalczyk nowym selekcjonerem reprezentacji Polski? Jego agent zdradził się na Instagramie

W poniedziałek piłkarski świat zamarł – Jerzy Brzęczek przestał pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski. Na dzisiejszej konferencji Zbigniewa Bońka poznamy przyszłość biało-czerwonych.

Brzęczek out

Chwila, o której wielu marzyło, jednak nikt nie spodziewał się, że nadejdzie tak szybko. W poniedziałek po godzinie 12:00 pojawiła się informacja o tym, że Jerzy Brzęczek przestał pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski. Decyzja Bońka była szokująca, ponieważ prezes PZPNu jeszcze w listopadzie mówił, że nie ma potrzeby zmieniać trenera.

ZOBACZ: Boniek przedstawił kulisy rozstania z Brzęczkiem. „Zaprosiłem go do siebie, wypiliśmy kawę…”

Kto zastąpi Brzęczka?

W czwartek o 15:00 odbędzie się konferencja Zbigniewa Bońka. To właśnie na niej najprawdopodobniej poznamy nazwisko nowego selekcjonera. Przez te kilka dni przewinęło się wiele nazwisk, jednak wiele z nich zostało szybko zdementowanych.

Według najnowszych informacji nowym selekcjonerem reprezentacji Polski najprawdopodobniej zostanie Paulo Sousa. Takiego zdania jest Gianluca Di Marzio, który na Twitterze pogratulował Zbigniewowi Bońkowi dobrego wyboru.

W social mediach zdradził się również agent portugalskiego szkoleniowca. Hugo Cajuda opublikował na swoim Instastory zdjęcie z Warszawy. Portugalczyk szybko sprostował sytuację i napisał, że fotografia pochodzi sprzed roku. Problem w tym, że 21 stycznia 2020 roku w Warszawie nie było śniegu.

 

 

Kacper Polaczyk